Verze Knihy lásky

Vyberte si tu správnou verzi, aby vám a vaší lásce udělala radost.

Mini Online Verze                150 Kč

Chcete někomu zpříjemnit den?  Nebo jste se pohádali a vy nevíte, jak se usmířit? Tato verze je ideálním řešením! Máte k dispozici 7 libovolných šablon, které během pár minut vyplníte, a vytvořené dílo Vám dojde v online knižní, listovací verzi na Vámi zadaný email. Ihned můžete přeposlat své milované osobě, a dát jí tak najevo, že na ni myslíte.

Platba možná jen online přes platební bránu.

Klasik Online verze               350 Kč

V této verzi si můžete vybrat a kombinovat libovolný počet nabízených šablon, a následně si hotovou Knihu lásky zaslat na váš email, kam vám dorazí v PDF dokumentu. Vytisknout a svázat si ji pak můžete sami, dle vlastních preferencí v okolí Vašeho bydliště. Dorazí Vám zároveň i knižní, listovací online verze, kterou můžete ihned přeposlat své lásce.

Platba možná jen online přes platební bránu.

Klasik Vázaná verze             650 Kč

Zde necháváte veškerou práci na nás 😉 Vyberete si a nakombinujete libovolné množství nabízených šablon, my je pro vás vytiskneme, svážeme a pošleme na Vámi zadanou adresu. Vy se tedy o nic nestaráte a maximální pohodlí máte zaručeno.

Více informací o této verzi níže na stránce.

Platba možná  online přes platební bránu či převodem.

Podrobné informace o Klasik Knižní verzi

Tato Kniha lásky je vázána měkkou,kroužkovou vazbou ve formátu A5. Papír je vybrán typ blabla, lesklý. Fotografie jsou tištěny jednou z nejmodernějších tiskáren v České republice, která zaručuje bezchybnost a maximální ostrost.

Doba doručení jsou 3 pracovní dny.

Co říkají zákazníci

Skvělý jako dárek, přítelkyně byla nadšená!

Petr Tůma

Editor je velice jednoduchý, Mini Online verzi jsem měla hotovu za 5 minut. Přítele moc potěšilo vědomí, že na něj myslím, jelikož ho v práci čekal náročný den.

Jana Spálená